Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets - Verkocht

Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!
Prenten & Uitgaves

Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam - ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1948
Techniek Varia
Onderwerp Havengezicht
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
  • Los blad 24x32 cm, in zeer goede, niet-vergeelde staat
  • Plaatrand ca 13x23 cm
  • Bevestigd met 2 plakkers achter passepartout
  • In een fraaie houten lijst achter glas, 32x42 cm
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00