Theo Beerendonk - Theo Beerendonk (1905-1979) - ets haven (mogelijk Antwerpen) - Verkocht

Theo Beerendonk (1905-1979) - ets haven (mogelijk Antwerpen) kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk (1905-1979) - ets haven (mogelijk Antwerpen) kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets haven (mogelijk Antwerpen) kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets haven (mogelijk Antwerpen) kopen? Bied vanaf 40!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets van Theo Beerendonk.
Linksonder gesigneerd 'Th. Beerendonk'
Eveneens gemerkt in de druk.
Waarschijnlijk is dit de haven van Antwerpen.

Werk is in goede staat, afgezien van een lichte verkleuring en een vouw in het blad.

Bladmaat: 20,5x30 cm
Beeldmaat: 14x23,5 cm

Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt goed verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.