| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets in panoramaformaat van Theo Beerendonk.
Rechtsonder gesigneerd 'Th. Beerendonk'
Linksonder op het blad voorzien van de tekst 'druk v/d etser'
Rechtsonder op het blad getiteld 'Vondelpark Amsterdam'
Eveneens gemerkt in de druk.
Werk is in goede staat.
Bladmaat 17,5x35,5 cm
Beeldmaat 8,5x30 cm
Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt goed verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.
| Transport | |
| Garantie | |