Theo Beerendonk - Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam - Verkocht

Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets in panoramaformaat van Theo Beerendonk.
Rechtsonder gesigneerd 'Th. Beerendonk'
Linksonder op het blad voorzien van de tekst 'druk v/d etser'
Rechtsonder op het blad getiteld 'Vondelpark Amsterdam'
Eveneens gemerkt in de druk.

Werk is in goede staat.
Bladmaat 17,5x35,5 cm
Beeldmaat 8,5x30 cm

Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt goed verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.