| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Magnifieke gouache van Theo Beerendonk, (zelf) portret ca. 1960 in zeer goede staat. Formaat 42x35
Zou perfect uitkomen in grote, vergulde lijst.. of een krullerige rood/rose geverfde... páts..
| Transport | |
| Garantie | |