Theo Beerendonk - Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35 - Verkocht

Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35  kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35  kopen? Bied vanaf 100!Theo Beerendonk - gouache (zelf) portret ca. 1960 - 42x35  kopen? Bied vanaf 100!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Magnifieke gouache van Theo Beerendonk, (zelf) portret ca. 1960 in zeer goede staat. Formaat 42x35

Zou perfect uitkomen in grote, vergulde lijst.. of een krullerige rood/rose geverfde... páts..