Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, Kubistisch halfnaakt op stoel, Ets, atelierdruk - Verkocht

Theo Beerendonk, Kubistisch halfnaakt op stoel, Ets, atelierdruk kopen? Bied vanaf 35!
Bijzondere Uitgaves

Theo Beerendonk, Kubistisch halfnaakt op stoel, Ets, atelierdruk kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk, Kubistisch halfnaakt op stoel, Ets, atelierdruk kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk, Kubistisch halfnaakt op stoel, Ets, atelierdruk kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk, Kubistisch halfnaakt op stoel, Ets, atelierdruk kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Theo Beerendonk

Voorstelling van een halfnaakt kubistisch model op een stoel

Losbladig, beeldmaat 36x29,5, bladmaat 43x40

Niet gesigneerd, atelierdruk

Authenticiteit volledig gegarandeerd