Theo Beerendonk - Theo Beerendonk, stoeiende vrouwen, potlood/pastel 25 x 25 - 1968 gesigneerd - Verkocht

Theo Beerendonk, stoeiende vrouwen, potlood/pastel 25 x 25 - 1968 gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Theo Beerendonk, stoeiende vrouwen, potlood/pastel 25 x 25 - 1968 gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Theo Beerendonk, stoeiende vrouwen, potlood/pastel 25 x 25 - 1968 gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Theo Beerendonk, stoeiende vrouwen, potlood/pastel 25 x 25 - 1968 gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Theo Beerendonk, stoeiende vrouwen, potlood/pastel 25 x 25 - 1968 gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Theo Beerendonk, stoeiende vrouwen, potlood/pastel 25 x 25 - 1968 gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Fel gekleurde tekening / pastel van Theo Beerendonk uit 1968 - beeldmaat 25 x 25, met nieuwe, goed samenpassende goud/zilveren lijst, formaat van het geheel 47 x 57 ( nog zonder glas )