Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel - Verkocht

Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!Theo Beerendonk - Vrouwenliefde - Krijt/pastel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Krijt/pasteltekening door Theo Beerendonk
Voorstelling van twee vrouwen die de liefde bedrijven
Losbladig, beeldmaat 12x16, bladmaat 15x20
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Theo Beerendonk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Werk is licht opgebracht

Theo Beerendonk (1905-1979)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
16 cm
12 cm
Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 20:53
Eindtijd:28-05-2022 om 17:00
michaelvanheck
27 mei / 18:06
€ 28