Theo Beerendonk - Zelfportret, gouache - 1956, 36 x 36 - Verkocht

Zelfportret, gouache - 1956, 36 x 36  kopen? Bied vanaf 80!
Tekening / Aquarel

Zelfportret, gouache - 1956, 36 x 36  kopen? Bied vanaf 80!Zelfportret, gouache - 1956, 36 x 36  kopen? Bied vanaf 80!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Zelfportret van Theo Beerendonk uit 1956 - gouache, formaat 36 x 36, ingelijst in eenvoudige houten nette lijst formaat 65 x 65