Een vroege zwart-wit ets geheel in de stijl van de Amsterdamse kunstenaar Theo Daamen
In goede staat, met potlood gesigneerd. In zwarte lijst.
Marketentster: Legereenheden in vroegere tijden die te velde trokken werden vaak vergezeld van een dame die de soldaten in haar eenheid, tijdens de rustpauzes, voorzag van een borreltje en een hapje.
Informatie over de kunstenaar:
Theodorus (‘Theo’) Daamen, geboren 08-07-1939 in Amsterdam en overleden 29-01-2021 in Amsterdam, schilder, etser en tekenaar.
-Opleiding: Rijksopleidings-instituut voor Teekenleraren Amsterdam.
Hij trouwde in 1963 met de kunstenares Heidi Daamen-Meijer (1940).
-In 1967 won hij de Willink van Collenwedstrijd (1e prijs).
Theo Daamen was lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitiae Amsterdam en Vereniging de Keerkring.