Theo Daamen - zelfportret - Verkocht

Theo Daamen - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Daamen - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!Theo Daamen - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Daamen (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In knap houten lijstje in passe-partout.
Indien verzonden risico glasschade voor de ontvanger.
Binnen Nederland € 10,00

Theo Daamen (1939)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Zaansgroen
Lid sinds 2017
778 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
32 cm
40 cm
16 cm
16 cm