| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Zeer leuk werk van Theo Goedvriend (1879-1969)
Bergaanzicht en gesigneerd linksonder
Het betreft een paneel
Afmetingen lijst: 64cm 85cm
Theo Goedvriend was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, lithograaf en graficus. De naamsvariant Theo Goedvrind komt ook voor.
Hij volgde lessen bij Theo van Hoytema en Antoon Derkinderen; in 1905 werkte hij in München, in 1907 in Florence en van 1910-1912 vooral te Barbizon, van waaruit zich in de 19e eeuw een vernieuwing in het schilderen verspreidde, die ook doordrong in de Nederlandse schilderkunst. Het was vooral het accent der grote romantische schilders uit de School van Barbizon, der romantiek van omstreeks 1860, dat het sterkst in het werk van Goedvriend doorklonk.
Musea: Gemeentemuseum Den Haag, Museum voor Moderne Kunst Arnhem.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland |
| Garantie | |