Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Copyright kunstenaar
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Giclée |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | H/C |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Werk is in goede staat . Lijst heeft wat krasjes, Kijk naar de foto's voor een goede indruk van het geheel. De witte vlek is het flitslicht op het werk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 19-7-2022 om 21:24 |
Eindtijd | 30-7-2022 om 21:04 |