Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" - Verkocht

Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" kopen? Bied vanaf 35!Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" kopen? Bied vanaf 35!Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" kopen? Bied vanaf 35!Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" kopen? Bied vanaf 35!Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" kopen? Bied vanaf 35!Theo Tobiasse - "Voyageurs du désespoir" kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
  • Theo Tobiasse (1927-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzame litho van deze bekende Franse kunstenaar.

Litho met de pen hand gesigneerd met de titel "Voyageurs du désespoir".

Theo Tobiasse (1927-2012)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
21 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-07-2020 om 12:07
Eindtijd:01-08-2020 om 20:00
NiceFrance
24 jul. / 22:59
€ 35