Theo van Hoytema - Steendruk, pad - Verkocht

Theo van Hoytema - Steendruk, pad kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Theo van Hoytema - Steendruk, pad kopen? Bied vanaf 20!Theo van Hoytema - Steendruk, pad kopen? Bied vanaf 20!Theo van Hoytema - Steendruk, pad kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Theo van Hoytema (1863-1917)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
Afmetingen35 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Litho, kalenderplaat, art-nouveau

Goed

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-11-2019 om 21:51
Eindtijd:11-12-2019 om 21:38
JasmijnMol
10 dec. / 14:35
€ 20