Theodora Plas - Handgesigneerde zeefdruk ‘Perspectief’ , ingelijst - Verkocht

Theodora Plas - Handgesigneerde zeefdruk ‘Perspectief’ , ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Theodora Plas - Handgesigneerde zeefdruk ‘Perspectief’ , ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theodora Plas - Handgesigneerde zeefdruk ‘Perspectief’ , ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theodora Plas - Handgesigneerde zeefdruk ‘Perspectief’ , ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theodora Plas - Handgesigneerde zeefdruk ‘Perspectief’ , ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theodora Plas - Handgesigneerde zeefdruk ‘Perspectief’ , ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Theodora Plas (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
Lijst36 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Zeefdruk nr 136 van 200 met aluminium lijst. Met l.o.Theodora Plas’88 , r.o.136/200 en midden met ‘Perspectief’.

Theodora Plas (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
29 cm
36 cm
16 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:01-03-2019 om 14:21
Eindtijd:09-03-2019 om 19:28
Liekevw
09 mrt. / 19:07
€ 35