Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Schilderij |
Theo l'Herminez (1921-1997)
"Abstracte compositie"
Olie op doek, gesigneerd rechtsonder en gedateerd '69
Status: Goed
Afmetingen : 51cm x 60cm
Verzenden mogelijk
Over hemzelf:
Theo l'Herminez (1921-1997) had sterke affiniteit met het magisch realisme, een stroming aan het begin van de 30er jaren met schilders als Karel Willink en Pyke Koch. Deze stroming kenmerkt zich door het niet exact weergeven van de werkelijkheid (een werkelijkheid die mogelijk is maar onwaarschijnlijk), maar een suggestie van een nieuwe realiteit. Een afwijkend perspectief, een vervreemdende en onheilspellende lichtwerking en technische precisie zijn de kenmerken hiervan. In de 60er jaren kwam er een opleving van deze stroming en ontwikkelde l'Herminez in het begin van de 70er jaren maakt hij een zijsprong naar de abstractie.In prachtige kleurstellingen maakt hij abstracte composities.
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 7-6-2017 om 16:31 |
Eindtijd | 19-6-2017 om 19:31 |