Theresia van der Pant - “Potten”

Theresia van der Pant - “Potten” kopen? Bied vanaf 175!
Theresia van der Pant - “Potten” kopen? Bied vanaf 175!Theresia van der Pant - “Potten” kopen? Bied vanaf 175!Theresia van der Pant - “Potten” kopen? Bied vanaf 175!
  • Theresia van der Pant (1924-2013)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi verstild werkje

Starttijd:18-10-2022 om 23:41
Eindtijd:27-10-2022 om 22:24
Openingsbod € 175
ObjectlocatieOude wetering,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie