5. Theresia van der Pant

Theresia van der Pant (1924-2013)

1 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)

Theresia van der PANT (Schiedam 1924 - Amsterdam 2013)

Nederlands beeldhouwer en tekenaar.

Leven en werk:Van der Pant bezocht van 1945 tot 1946 de Rijksnormaalschool voor Teekenleraren en studeerde van 1946 tot 1950 bij onder anderen Piet Esser aan de Rijksakademie van beeldende kunsten, beide in Amsterdam.

Van 1950 tot 1951 vervolgde zij haar opleiding bij onder anderen Oscar Jespers aan de ecole nationale superieure des arts visuels (ENSAV), voorheen de ecole Nationale Superieure d'Architecture et des Arts Decoratifs (ENSAAD - la Cambre) in Brussel. Zij won in 1953 de tweede prijs van de Prix de Rome voor beeldhouwkunst en in 1955 nam zij deel aan de Sommerakademie bij Giacomo Manz

Laatste
kans
Theresia van der Pant - Potlood tekening met wat was: Twee orthodoxe joden - 1966 kopen? Bied vanaf 275!

Theresia van der Pant - Potlood tekening met wat was: Twee orthodoxe joden - 1966

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd08-08-2021 om 21:09

Jaartal1966
TechniekPotlood
Afmetingen34.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout