Thomas van der Linden - Bibliozwaan

Thomas van der Linden - Bibliozwaan kopen? Bied vanaf 55!
Thomas van der Linden - Bibliozwaan kopen? Bied vanaf 55!Thomas van der Linden - Bibliozwaan kopen? Bied vanaf 55!
  • Thomas van der Linden (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/28

Mooi zwartwit werk van Thomas van der Linden (1952).   Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

In de uiterste witranden wat oneffenheden

Thomas van der Linden (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
53 cm
76 cm
Starttijd:27-06-2022 om 14:44
Eindtijd:10-07-2022 om 21:09
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland