Tim Hinterding - master yourself - Verkocht

Tim Hinterding - master yourself kopen? Bied vanaf 25!
Tim Hinterding - master yourself kopen? Bied vanaf 25!Tim Hinterding - master yourself kopen? Bied vanaf 25!Tim Hinterding - master yourself kopen? Bied vanaf 25!Tim Hinterding - master yourself kopen? Bied vanaf 25!Tim Hinterding - master yourself kopen? Bied vanaf 25!
  • Tim Hinterding (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
Lijst72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Zeer fraaie kleuren ets van tim hinterding
oplage:33/50 eigen druk
in nieuwstaat.

wordt aangetekend verzonden en verpakt tussen tempex en twee platen mdf.

nvt

Tim Hinterding (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
353 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
57 cm
72 cm
39 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2020 om 20:00
Eindtijd:26-08-2020 om 04:57
PjotrAartsen
25 aug. / 22:19
€ 30