Tjeerd Bottema - Waterland

Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!
Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!Tjeerd Bottema - Waterland kopen? Bied vanaf 75!
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 17 cm (h x b)
Lijst66 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets in goede staat, lijst licht beschadigd.
Ophalen.
ConditieRedelijk

Beetje vergeeld, lijst licht beschadigd.

Starttijd:18-07-2022 om 12:21
Eindtijd:23-07-2022 om 11:22
Openingsbod € 75
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier