5. Tjeerd Bottema

Tjeerd Bottema (1884-1978)

2 aangeboden items / 40 verkochte items

FA. (51 x Favoriet)

Tjeerd BOTTEMA (Langezwaag 1884 - Katwijk 1978)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Tjeerd Bottema - Schaapskooi, Ede kopen? Bied vanaf 50!

Tjeerd Bottema - Schaapskooi, Ede

Geplaatst doorFriesland2000

Eindtijd15-04-2021 om 22:46

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede. kopen? Bied vanaf 69!

Tjeerd Bottema - Schaapskooi bij Ede.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd18-07-2021 om 22:04

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst