Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden - Verkocht

Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!
  • Tom Thijsse (1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C.
7 linosneden van Tom Thijsse in map. Deze uitgave was speciaal bestemd voor Change Management Consultants. Nummer: H.C. Alle zeven werken zijn gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
ConditieRedelijk
Er zitten oxidatievlekjes op de bladen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95

Tom Thijsse (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (570)
19 cm
30 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd3-8-2020 om 18:03
Eindtijd10-8-2020 om 20:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken