Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden - Verkocht

Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!Tom Thijsse - 7 linosnedes: de zeven hoofdzonden kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Tom Thijsse (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C.
7 linosneden van Tom Thijsse in map. Deze uitgave was speciaal bestemd voor Change Management Consultants. Nummer: H.C. Alle zeven werken zijn gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
ConditieRedelijk

Er zitten oxidatievlekjes op de bladen

Tom Thijsse (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
19 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-08-2020 om 18:03
Eindtijd:10-08-2020 om 20:54
Harry67
05 aug. / 20:55
€ 10