Tom Wesselmann - Olympic games munich - Verkocht

Tom Wesselmann - Olympic games munich kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 500,00

Tom Wesselmann - Olympic games munich kopen? Bied vanaf 500!Tom Wesselmann - Olympic games munich kopen? Bied vanaf 500!Tom Wesselmann - Olympic games munich kopen? Bied vanaf 500!Tom Wesselmann - Olympic games munich kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Maliakov
FA. (7)

Lid sinds 2019
35 verkochte items
  • Tom Wesselmann (1931-2004)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen102 cm x 64 cm (h x b)
Lijst132 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/200
met de hand gesigneerd

niet beschadigd

Tom Wesselmann (1931-2004)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Maliakov
FA. (7)

Lid sinds 2019
35 verkochte items
104 cm
132 cm
64 cm
102 cm
Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:27-05-2019 om 15:56
Eindtijd:09-06-2019 om 20:18
Pasman
09 jun. / 18:17
€ 500