Patty Harpenau - Zeefdruk, Fantasiefiguren, zeer kleurrijk
Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 14 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Geen speciale schades of iets dergelijks. De lijst oogt een beetje goedkoop (plastic) en een mooiere passe-partout kan het werk meer aanzien geven wat het absoluut verdient. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 1-12-2022 om 11:10 |
Eindtijd | 17-1-2023 om 17:41 |