Rechtsonder gesigneerd met initiaal en gedateerd '81.
Herkomst:
- Particuliere collectie Hilversum
- Particuliere collectie, Eindhoven
- Galerie Schoots, Eindhoven
Vanaf 1979, toen hij dankzij een stipendium een jaar in Berlijn kon wonen en werken, ontstonden series grote schilderijen in zwart op wit, met summier aangeduide landschappelijke motieven, hekken en zwarte vlaggen. Over de Fahnen schreef Armando: ‘Wat blijft mij anders over dan wanhopig vlaggen te schilderen. Onmacht? Verregaande identificatie? De waaiende nacht? Of toch juist de macht, dat kan ook. Macht. Ze wapperen. Soms met een hoge rug van kwaadheid. Vlaggen lijken soms op bijlen, dat ben ik te weten gekomen.’