Prachtige kleurrijke ets van de hand van Veronica Nahmias.
Als illustratrice van kinderboeken heeft zij een vrolijke en vriendelijke toets.
Dit betreffende werk heeft de benadering van een pointillistische stijl. Veel kleine kleurstreepjes vormen de totale compositie.
Door de kunstenares met potlood gesigneerd en gedateerd.
Het geheel verkeert in een mooie conditie.
Zeer Goed
Lichte verkleuring als gevolg van een eerdere inlijsting.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter