Vincent van Ojen - Anemoontjes - Verkocht

Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!Vincent van Ojen - Anemoontjes kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  YW_59
FA. (1)

72 verkochte items
  • Vincent van Ojen (1960)
Jaartal1996
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 30 cm (h x b)
Lijst67 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27
Fraaie houtsnede met heldere kleuren van Vincent van Ojen. Ingelijst en met passe partout. Door de weerkaatsing in het glas bij het fotograferen komt de prent niet 100% tot zijn recht.

Let op: als het werk niet in Utrecht kan worden opgehaald, wordt het met track&trace verstuurd zonder lijst en passe partout.

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:18-04-2019 om 11:26
Eindtijd:28-04-2019 om 19:00
ajsch
26 apr. / 20:49
€ 80