Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 71.5 x 99 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/14 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk is in zeer goede staat, enkele stickerresten op de glasplaat. Minimale imperfecties aan de hoeken van de lijst. | |
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 27-11-2023 om 9:11 |
Eindtijd | 3-12-2023 om 20:56 |