Fantastische houtsnede van de hand van Vincent van Ojen. Mooi groot formaat, in de typische kleuren van de kunstenaar
Afgedrukt in een kleine oplage van slechts vijftien exemplaren.
Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en gedateerd.
Vanwege het formaat heeft ophalen de voorkeur, verzending in overleg.
Zeer Goed
Lichte rand verkleuring van de passe -partout door eerdere inlijsting. Werk zelf is in prima conditie.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50