Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst - Verkocht

Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Vincent van Ojen - Stilleven met meloen - groot werk - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  dedelft

Lid sinds 2017
72 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Vincent van Ojen (1960)
Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 80 cm (h x b)
Lijst83 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/25

Fraaie houtsnede in heldere kleuren.

Professioneel ingelijst.
Oorspronkelijke galerieprijs 1400 euro.

Kleine oplage (nr. 25 van 25).

Het werk verkeert in zeer goede conditie. Het passe-partout, glas en de houten lijst eveneens in goede staat.

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2020 om 22:51
Eindtijd:14-11-2020 om 11:22
Ewon1
13 nov. / 21:29
€ 100