Isaac Israels - Acht tekeningen
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49.5 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Aan rechterzijkant ( buiten afbeelding) zit een verticaal vouwtje. Een wollig stukje rechtsboven. (detailfoto) | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 11-12-2022 om 14:53 |
Eindtijd | 5-1-2023 om 21:41 |