Vincent van Ojen - STILLEVEN - Verkocht

Vincent van Ojen - STILLEVEN kopen? Bied vanaf 75!
Vincent van Ojen - STILLEVEN kopen? Bied vanaf 75!Vincent van Ojen - STILLEVEN kopen? Bied vanaf 75!Vincent van Ojen - STILLEVEN kopen? Bied vanaf 75!Vincent van Ojen - STILLEVEN kopen? Bied vanaf 75!
  • Vincent van Ojen (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraaie houtsnede uit de Gelderse grafiekmap van 1992.     Oplage 68/100
Afmeting blad 49 x 65 cm.
                      Afbeelding.  40 x 52 cm.
Blad is nooit gelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 19:38
Eindtijd:07-12-2022 om 20:11
Philandrew
06 dec. / 18:41
€ 75