| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Grote markt Nijmegen
Gesigneerd: met potlood linksonder in de plaat rechtsonder
Jaartal: ca 1915
Afmetingen werk: 21/15 cm
Afmetingen geheel: 37/30 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal:ets
Conditie: Werk is in goede staat.
De drukke Grote Markt in Nijmegen op een marktdag in 1915. Het pand uit de 19e eeuw op de hoek van de Stikke Hezelstraat is verbouwd tot het voor die tijd moderne pand van de Gebrs. Lampe dat niet harmonieert met de panden aan de Grote Markt.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heeze, Nederland |
| Garantie | |