Waalko Jans Dingemans (sr.) - Waalko J. Dingemans sr.: ets, Grote markt Nijmegen - Verkocht

Waalko J. Dingemans sr.: ets, Grote markt Nijmegen kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Waalko J. Dingemans sr.: ets, Grote markt Nijmegen kopen? Bied vanaf 55!Waalko J. Dingemans sr.: ets, Grote markt Nijmegen kopen? Bied vanaf 55!Waalko J. Dingemans sr.: ets, Grote markt Nijmegen kopen? Bied vanaf 55!Waalko J. Dingemans sr.: ets, Grote markt Nijmegen kopen? Bied vanaf 55!
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: Grote markt Nijmegen

Gesigneerd: met potlood linksonder in de plaat rechtsonder

Jaartal: ca 1915

Afmetingen werk: 21/15 cm

Afmetingen geheel: 37/30 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal:ets

Conditie: Werk is in goede staat.

De drukke Grote Markt in Nijmegen op een marktdag in 1915. Het pand uit de 19e eeuw op de hoek van de Stikke Hezelstraat is verbouwd tot het voor die tijd moderne pand van de Gebrs. Lampe dat niet harmonieert met de panden aan de Grote Markt.