Waalko Jans Dingemans (sr.) - Waalko Jans Dingemans sr - ets - Stadsgezicht met paard en wagen - Verkocht

Waalko Jans Dingemans sr - ets - Stadsgezicht met paard en wagen kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Waalko Jans Dingemans sr - ets - Stadsgezicht met paard en wagen kopen? Bied vanaf 45!Waalko Jans Dingemans sr - ets - Stadsgezicht met paard en wagen kopen? Bied vanaf 45!Waalko Jans Dingemans sr - ets - Stadsgezicht met paard en wagen kopen? Bied vanaf 45!Waalko Jans Dingemans sr - ets - Stadsgezicht met paard en wagen kopen? Bied vanaf 45!
  • Waalko Jans Dingemans (sr.) (1873-1925)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. In de plaat gesigneerd linksonder.

Beeldmaat 15,5 x 23,5 cm. Bladmaat 24 x 32 cm. Losbladig.

Waalko Jans Dingemans sr is geboren te Lochem in 1873 en overleden te Haarlem in 1925.