Walasse Ting - Bloemen

Walasse Ting - Bloemen kopen? Bied vanaf 850!
  • Walasse Ting (1929-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Een originele kleurenlitho van de Amerikaans-Chinese kunstenaar Walasse Ting (1929-2010). Titel: bloemen, epreuve d’artiste 158/200 maat: 60 x 80 cm druk: somersetpapier gesigneerd door de artiest. Prijs: 850,- (ingelijst en met passe partout) ter referentie: dit werk wordt o.a. Bij Rogalery aangeboden voor 1500 us dollar (= 1317.03 Euro).

Starttijd31-8-2023 om 15:39
Eindtijd14-9-2023 om 21:15
Openingsbod € 850
ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland