Een originele kleurenlitho van de Amerikaans-Chinese kunstenaar Walasse Ting (1929-2010). Titel: bloemen, epreuve d’artiste 158/200 maat: 60 x 80 cm druk: somersetpapier gesigneerd door de artiest. Prijs: 850,- (ingelijst en met passe partout) ter referentie: dit werk wordt o.a. Bij Rogalery aangeboden voor 1500 us dollar (= 1317.03 Euro).
Nieuwstaat