Walasse Ting - Zeefdruk, Geisha's met paard - Ingelijst

Walasse Ting - Zeefdruk, Geisha's met paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 310,00

Walasse Ting - Zeefdruk, Geisha's met paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Walasse Ting - Zeefdruk, Geisha's met paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Walasse Ting - Zeefdruk, Geisha's met paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Walasse Ting (1929-2010)
Jaartal1981
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 58 cm (h x b)
Lijst65 cm x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage128/200

Administratieve code:

QQLO

Walasse Ting (1929-2010)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
77.5 cm
65 cm
58 cm
44 cm

Dit item is verkocht voor 310,00

Starttijd:04-11-2019 om 09:44
Eindtijd:10-11-2019 om 19:10

Biedingen (1):

LOT1038
10 nov. / 16:39
€ 310