Walter Brems - Gezichten

Walter Brems - Gezichten kopen? Bied vanaf 35!
Walter Brems - Gezichten kopen? Bied vanaf 35!Walter Brems - Gezichten kopen? Bied vanaf 35!Walter Brems - Gezichten kopen? Bied vanaf 35!Walter Brems - Gezichten kopen? Bied vanaf 35!Walter Brems - Gezichten kopen? Bied vanaf 35!
  • Walter Brems (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi achter glas en passe-partout ingelijste ets, rechtsonder met potlood gesigneerd.

Walter F. Brems is een Belgische kunstenaar die geboren is in 1947 te Reet. Hij is schilder, tekenaar, graficus, ontwerper van collages van eigen grafiek en tekeningen.  Opleiding aan de Academie te Niel, tekenen, schilderen ene grafische vormgeving aan de Academie te Antwerpen.  Lid van de Kring Piet Staut te Beveren en van de Koninklijke Wase Kunstkring. Opende in 1972 een eigen kunstgalerie te Sint-Niklaas, Graph-X. (1976-2000). Werk o.m. in de verzameling van de Belgische Staat, de Chalcografie te Brussel en de steden Ronse, Sint-Niklaas en Dendermonde, de provinciebesturen van Oost-Vlaanderen en Antwerpen, het Museum te Gent. Vermeld in Kunstenaars en galerijen, vierde uitgave (2000), in BAS I en Twee eeuwen signaturen van Belgische kunstenaars.

Aangetekende verzending (voor risico van de koper).
Geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 28,00
Naar Duitsland € 28,00
Europese Unie € 39,00
Wereldwijd € 78,00

Walter Brems (1947)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  artv
179 verkochte items
Alle items (7)
40 cm
50 cm
20 cm
20 cm