Patty Harpenau - Zeefdruk, Fantasiefiguren, zeer kleurrijk
Sander van Walsum - Stadsgezicht met boom.
Herman Brood - 'Woedend Licht (boek en litho)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Werner Opitz – Ijshockey
Komt uit de colectie: Ter ondersteuning van het Olympische team Salt Lake Edition “Colors in the Snow”
Bekende artiesten steunen het Duitse Olympische team op weg naar Salt Lake City. In
totaal 16 internationaal bekende artiesten, waaronder prof. Hans
Baschang, Rüdiger Eschert, prof. Max Uhlig en Giovanni Vetere, hebben op
initiatief van Gallas Verlag (München) en Deutsche Sport-Marketing de
benefieteditie “Colours in the Snow” geïnitieerd.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Genk, België |
Starttijd | 17-5-2021 om 8:27 |
Eindtijd | 7-8-2021 om 16:06 |