Twee fraai achter glas ingelijste houtsneden van Wijke van der Bij
(1952), met potlood gesigneerd, in zeer goede staat. Binnenmaat
passe-partout: 36x26 cm. Maat lijst: 45x35 cm. De werken kunnen meteen
aan de muur. Leuk als cadeau.
Wijke van der Bij
houdt zich hoofdzakelijk bezig met houtsneden in reductietechniek,
waarbij de prenten zijn opgebouwd uit meerdere drukgangen. Dit is een
arbeidsintensief proces, want het is geen uitzondering dat een beeld is
samengesteld uit veertien drukgangen of meer. Bekijk ook Wijkes website.
De werken worden goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Zeer Goed
Zowel lijst als kunstwerken in uitstekende staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00