Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 110 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 50 exemplaren |
Zeefdruk van Wil Ferweda. Het betreft een groot werk op karton. Liefst ophalen. Gesigneerd met potlood. het werk is niet in nieuw staat maar prima toonbaar.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen . Verzenden kan maar ze zijn heel groot, tegen extra verzendkosten alleen binnen Nederland .
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 12-12-2023 om 8:28 |
Eindtijd | 26-12-2023 om 21:52 |