Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst - Verkocht

Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!Wil van Leeuwen - [toegeschreven] - jaren 60 - olieverf op doek, in een hoogwaardige lijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
  • Wil van Leeuwen (1909-1994)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
Lijst39 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Signatuur mogelijk te zien op de laatste foto; ik kan geen volledige garantie geven.
ConditieRedelijk

In  behoorlijk acceptabele staat. Er is cracquelé, enige chips en een aantal (goed uitgevoerde) retouches. De lijst heeft wat lichte slijtschade.

Wil van Leeuwen (1909-1994)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
59 cm
39 cm
50 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-02-2022 om 01:40
Eindtijd:07-06-2022 om 18:46
RDA
07 jun. / 17:59
€ 40