FA. (6)

Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst

Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!Wil Willemsen - At the coffeetable | kleuren zeefdruk - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Wil Willemsen (1943)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Het werk van Wil Willemsen (1943) is zeer geliefd. Ze is gefascineerd door mensen.
Deze kleuren zeefdruk draagt de titel 'At the coffeetable'.
Het typerende van veel van haar zeefdrukken is dat ze de uitstraling van een schilderij hebben. Dat geldt ook voor dit item.
Oplage: 423/500, met de hand gesigneerd, in potlood rechtsonder; oplagenummer in potlood linksonder (valt iets weg achter passe-partout)
Verkeert in goede staat. In wissellijst. Ophang draad ontbreekt
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Geboren te Amsterdam in 1943.
Opleiding: Pedagogische Academie, Europaische Academie te Trier, cursussen en werkweken op de werkplaats van het Van Gogh museum.
Wil Willemsen bekijkt hoe mensen zich binnen een groep tot elkaar verhouden. Al op de Pedagogische Academie leerde Wil Willemsen scherp te observeren en te deduceren. Ze noteerde de methodieken die mensen gebruiken om te communiceren en zich in de groep te onderscheiden of juist om contacten te leggen. Ze ontdekte de taal van het lichaam.
Die observaties hebben geleid tot weloverwogen beeldcomposities in haar werk, waarbij mensen in enigszins geabstraheerde vorm de hoofdrol spelen.

Tijdens haar vele sessies op ateliers en tekentochten in steden, leerde ze deze communicatie om te zetten in kleurrijke ritmische vertalingen. Met krachtige streken geeft zij in felle kleuren de intermenselijke relaties weer van de figuren op papier en doek. Haar werk laat de toeschouwer genoeg ruimte voor een eigen interpretatie. Emoties als: nieuwsgierigheid, jaloezie en berusting, haar figuren stralen het uit. Mensengroepen bijeengebonden in ruige verf ritmes.
bron: www.wilwillemsen.nl // www.kunst.nl

De zeefdruk verkeert in een goede staat

Wil Willemsen (1943)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
210 verkochte items
50.5 cm
40.5 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:24-06-2022 om 13:08
Eindtijd:01-07-2022 om 20:16
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa