Wil Willemsen Litho op papierAfmeting 50x40 cmOplage is E/A -Epreuve dártistGesigneerd rechtsonder en links onder EAIngelijst in mooie grote omlijsitng - kunstwerk is onder zuurvrij passe partout Liefst komen afhalen kan ook gebracht wordenverzendne is excl omlijsting
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00