Wil Willemsen - Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT - Verkocht

Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT kopen? Bied vanaf 35!Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT kopen? Bied vanaf 35!Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT kopen? Bied vanaf 35!Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT kopen? Bied vanaf 35!Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT kopen? Bied vanaf 35!Perfect ingelijste zeefdruk IN NIEUWSTAAT kopen? Bied vanaf 35!
  • Wil Willemsen (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

UITSNEDE PASSEPARTOUT 32X42 CM.

OPLAGE 402/500.

ACHTER GLAS EN PASSEPARTOUT.

IN EEN PERFECTE LIJST VAN GEBORSTELD ALUMINIUM, 52X60 CM.