Wil Willemsen - Red dress

Wil Willemsen - Red dress kopen? Bied vanaf 125!
Wil Willemsen - Red dress kopen? Bied vanaf 125!Wil Willemsen - Red dress kopen? Bied vanaf 125!Wil Willemsen - Red dress kopen? Bied vanaf 125!Wil Willemsen - Red dress kopen? Bied vanaf 125!
  • Wil Willemsen (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 66 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 221 van 500
Prachtige ingelijste zeefdruk van kunstenaar  Wil Willemsen.
Titel van het kunstwerk; Red Dress
Het betreft een mooie scène van 2 vrouwen.
43 x 32 cm

Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Wil Willemsen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Gevondenengemaakt
Lid sinds 2023
167 verkochte items
Alle items (19)
50.5 cm
66 cm
32 cm
43 cm