| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer fraai achter ontspiegeld glas ingelijste zeefdruk, 30x40 cm, met potlood gesigneerd. Afmeting lijst: 51x61 cm. Galeriekwaliteit.
Kunstenares : Wil Willemsen (1943)
Stijl: figuratief
Gelimiteerde oplage : 500
Aangeboden exemplaar: nr 52 uit eigen bezit
Verkoopwaarde kunstgalerie: € 375
Liefst afhalen. Aangetekende verzending via PostNL.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland |
| Garantie | |