Wil Willemsen - Will Willemsen (1943) -- Zeefdruk -- Red Dress - Verkocht

Will Willemsen (1943)  --  Zeefdruk  --  Red Dress kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Will Willemsen (1943)  --  Zeefdruk  --  Red Dress kopen? Bied vanaf 70!Will Willemsen (1943)  --  Zeefdruk  --  Red Dress kopen? Bied vanaf 70!Will Willemsen (1943)  --  Zeefdruk  --  Red Dress kopen? Bied vanaf 70!Will Willemsen (1943)  --  Zeefdruk  --  Red Dress kopen? Bied vanaf 70!Will Willemsen (1943)  --  Zeefdruk  --  Red Dress kopen? Bied vanaf 70!
  • Wil Willemsen (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer fraai achter ontspiegeld glas ingelijste zeefdruk, 30x40 cm, met potlood gesigneerd. Afmeting lijst: 51x61 cm. Galeriekwaliteit.

Kunstenares : Wil Willemsen (1943)
Stijl: figuratief
Gelimiteerde oplage : 500
Aangeboden exemplaar: nr 52 uit eigen bezit

Verkoopwaarde kunstgalerie: € 375

Liefst afhalen. Aangetekende verzending via PostNL.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oldenzaal, Nederland