Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 - Verkocht

Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!Wilfried Lansink - Wilfried, Lansink: Zeefdruk, ZT.1 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Wilfried Lansink (1963)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: ZT. 1
Afmeting blad: B. 38 x H. 29 cm.
Oplage: 212 / 390
Gesigneerd: met de hand met potlood
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja afmeting  B. 62,5 x H. 42,5 cm
Conditie: zeer goede staat. (nieuwstaat)

Wilfried Lansink (1963)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1347 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:31-05-2018 om 22:29
Eindtijd:07-06-2018 om 21:06
Reza
07 jun. / 19:18
€ 10