Van dezelfde kunstenaarsgroep Federatie Kunstenaars Amsterdam
Omschrijving
Willem Abraham de Wijn (1902-1983)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1943
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
28 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Fraaie ets van Willem Abraham de Wijn (1902-1983). Heeft al eerder onder passe partout gezeten, lichte verkleuring in randen van het papier.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot. Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Zeer Goed
Het werk heeft al eens onder passe partout gezeten en heeft een egale verkleuring. Bij gebruik van een nieuw passe partout valt het verschil deze oneffenheid weg. Zie tweede foto.
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50