Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 73 cm (h x b) |
Incl. lijst | 74 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JC 512
Wim Bos
Drukte in de Rotterdamse Haven
Gemengde techniek
50 x 73 cm
74 x 96 cm
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda of amsterdam, Nederland |
Objectlocatie | Breda of Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 19-1-2020 om 16:54 |
Eindtijd | 30-1-2020 om 10:06 |